Rally Obedience to rajd posłuszeństwa. Pokonujemy z psem tor, który składa się ze stacji. Na każdej stoi znak, na którym znajduje się dane ćwiczenie do wykonania. Aby je zrealizować, możemy motywować naszego psa poprzez komendy słowne, optyczne, naprowadzić psa ręką, chwalić, nagradzać psa smaczkami, ale trzeba je w pełni wykonać.

Każdego dnia na naszych spacerach z psem pojawia się jakaś przeszkoda – może to być na przykład konieczność ominięcia słupa, dziury w chodniku czy nawet podbiegnięcia do autobusu. Znaki z toru Rally-o można uznać za codzienne przeszkody, a ominięcie bądź pokonanie danej przeszkody daje nam całkowitą pewność bezpieczeństwa naszego psa. Dlatego też te zajęcia przygotowują właścicieli i ich psy do pokonywania przeszkód w codziennym życiu.

Kurs obejmuje 10 spotkań, w tym:

– 1 godzina spotkania wprowadzającego, na którym przedstawiona zostanie teoria: zaznajomienie się ze znakami oraz regulaminem (klasa 1);

– 9 spotkań praktycznych z psami na torze.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut.

Grupa składa się z 3 duetów.

Cena kursu: 550zł

W szkoleniu mogą uczestniczyć psy, które ukończyły kurs Pierwsze Posłuszeństwo z Psem.

W trosce o wszystkich uczestników prosimy o wcześniejszy kontakt właścicieli psów, które wykazują problemy z zachowaniem (lękliwość, agresywność).

Spodobały Ci się zajęcia Rally-o? Chciałbyś się sprawdzić? Zapraszamy do grupy zawodniczej! 🙂

Regulamin dostępny na stronie : http://rally-o.pl/strona_regulamin.html